O Kancelarii

 Kancelaria Prawna IUSTITIA działa na rynku od 2012 roku. Naszym mocnym atutem jest zespół młodych, ambitnych ale również doświadczonych w swoich dziedzinach  prawników.

Kancelaria Prawna IUSTITIA świadczy  pełen zakres usług prawnych w wielu dziedzinach prawa,  zajmuje się:

- sprawami cywilnymi (m.in. o zapłatę,  roszczenia z umów, zniesienie współwłasności nieruchomości, eksmisję, podział majątku, dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku, zasiedzenie, rękojmnia za wady rzeczy, roszczenia między firmami o zapłatę, roszenia w związku z wszelkimi wypadkami, i inne)

- sprawami rodzinnymi (m.in. o alimenty, rozwody, zmiana władzy rodzicielskiej, kontakty z dziećmi, i inne)

- sprawami karnymi (m.in. pobicia, groźby karalne, oszustwa, kradzież, jazda pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających, posiadanie środków niedozwolonych, i inne) reprezentujemy poszkodowanych w przestępstwach, jak również bronimy podejrzanych i oskarżonych.

- sprawami administracyjnymi (m.in. dotyczących wszelkich pozwoleń dotyczących nieruchomości, wodno-prawnych, i innych)

- sprawami pracowniczymi (m.in. o zapłatę zaległego wynagrodzenia za pracę, ustalenie stosunku pracy, zapłata na nadgodziny, i inne)

- sprawami ubezpieczeniowymi (m.in. przeciwko ZUS o zapłatę wszelkich świadczeń, o wcześniejszą emeryturę, o rentę, i inne) 

Specjalizujemy  się również w windykacji, stałej obsłudze prawnej (przedsiębiorców, spółdzielni mieszkaniowych) oraz dochodzeniem wszelkich roszczeń odszkodowawczych (m.in. wypadki komunikacyjne, błędy medyczne)

Kancelaria działa także charytatywnie - w ramach pomocy dla ludzi najbiedniejszych, których nie stać na prawnika- udzielając bezpłatnych porad prawnych organizowanych przez Rady Osiedla KUŹNIKI i NOWY DWÓR we Wrocławiu. Bezpłatnych porad prawnych udzielamy:

- w każdą pierwszą środę miesiąca w siedzibie Rady Osiedla Kuźniki (Wrocław, ul. Sarbinowska 19-21) od godz. 18.00,

- w każdą drugą środę miesiąca w siedzibie Rady Osiedla Nowy Dwór (Wrocław, ul. Nowodworska 51/3) od godz. 18.00.

Na naszej stronie internetowej każdy może skorzystać z bezpłatnych porad prawnych online, do których serdecznie zapraszamy. Lubimy pomagać ludziom potrzebującym, znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych – dlatego działamy charytatywnie, albowiem jesteśmy zadowoleni gdy możemy komuś pomóc.

Naszym celem jest szybka obsługa klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w pełni profesjonalnie i skutecznie. Co niemniej istotne, działamy uczciwie, nie wprowadzamy klientów w błąd, jak również  wychodzimy naprzeciw innym Kancelariom Prawnym, które świadczą drogie usługi prawne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych  usług a przedsiębiorców do stałej współpracy. Gwarantujemy satyfakcję i sukces z  powierzonej nam sprawy! Działamy szybko, profesjonalnie i skutecznie!

WP_20170816_16_08_27_Pro_LIWP_20170816_16_05_32_Pro_LI